• Статистика

Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Главная » 2007 » Сентябрь » 14 » 2 тур чемпіонату мережі по ФІФА 07. Результати всіх матчів.
    13:14
    2 тур чемпіонату мережі по ФІФА 07. Результати всіх матчів.

12 - 13 Вересня відбувся 2 тур чемпіонату мережі по ФІФа 07. Тур, нажаль, відбувся не повністю. Матчі Avach - Boss та Faceless - Stepan з невідомих мені причин  не відбулися. Відразу хочу звернутись до вище перерахованих учасників, хлопці давайте дотримуватись календаря і не змушуйте мене забирати у вас очків.

А взагалі 2 тур не приніс особливих несподіванок.

У групі А Victor  переграв Nitronusa з рахунком 3-2. Ця гра викликала доволі сильні суперечки між суперниками щодо правильності забитих голів, але все закінчилось мирно, за що їм і дякую.

ХхХ потихенько повертає собі лідерство. Після поразки у першому турі, він впевнено розібрався з Shinoda з рахунком 6-3.

Немало суперечок викликала гра між Твереза Тереза і Sluva, яка закінчилась з нічийним рахунком 2-2. Справа в тому, що після того як суперники зіграли перший тайм рахунок був 1-0 на користь Sluva. Одразу по закінченню першого тайму трапився розрив зв"язку. Суперники дограли другий тайм, і з рахунком 2-1 переміг Твереза Тереза. Керуючись, Пунктом 1 (Дисконекти) офіційних правил турніру, який каже наступне:

"Дисконнекти:

Пункт 1.

а) При розриві зв’язку гравці домовляються про перегравання матчу.

б) В разі дисконекту з вини будь-якого з суперників, рахунок матчу, час ,що залишався зіграти, отриманні червонні карточки до моменту дисконекту сумуються."

Отож, результат першого тайму додається до результату другого тайму.

У матчі XxxSpYxxx- Master Monk, перемогу здобув перший з рахунком 3-2, хоча після першого тайму вів Master Monk з рахунком 1-0.

У групі Б, два лідери попереднього чемпіонату N2 i Sergey, впевнено розібрались зі свохми конкурентами, Zizu i Тaxi відповідно.

У матчі, Дімон-Baxxter, перший здобув фвнтастичну нічию. Після програного першого тайму з рахунком 0-3, він знайшов в собі сили і забив супернику 4 голи у другому таймі, хоча пропустив 1. Кінцевий підсумок матчі 4-4.

Матч Davidoff-Marik закінчився з рахунком 2-1.

4. Роман (TyRisT) [Матеріал]
    як мене набитися на мач з кимось......чи ви всі БОЇТСЯ проіграти.......?